Jdi na obsah Jdi na menu
 


VC Chomutov 13.6.2015

13.6.2015 se konalo další kolo Českého poháru – VC Chomutova. Na závody se přihlásilo celkem 850 závodníků.

V kategorii U13 do 34kg za náš oddíl bojoval Jan Moravík. Honza podal perfektní výkon. Celkem tři vyhrané a dva prohrané zápasy. Závěrečná prohra o třetí místo hodně zamrzela a dokonce hodně zabolela. Soupeřovo tani otoši rozhodčím nevadilo ač spadá do kategorie zakázaných technik. Sutemi waza je zakázaná, protože je nebezpečná. Honza bohužel prohrál a ještě si odnesl otřes mozku.

V katergorii U13 do 38kg nastoupil Tomáš Janouch. V prvním zápase dokázal dokonce porazit finalistu z minulého kvalifikačního turnaje. Do druhého zápasu šel také perfektně a zaslouženě vyhrál. Tím se Tomáš dostal do osmifinále. V dalším utkání na soupeře nestačil a prohrál. Prohru si odnesl bohužel také z opravných bojů. Celkem dva vyhrané a dva prohrané zápasy. Za první dva zápasy každopádně velká pochvala.

Mezi dívkami v v kategorii U13 do 32kg bojovala Aneta Pulová. Anetka bohužel prohrála obě svá utkání a skončila bez umístění.

V kategorii U 15 nás zastupovala pouze jedna závodnice. Nikola Kařízková do 48kg na své soupeřky také bohužel nestačila a prohrála obě utkání.