Jdi na obsah Jdi na menu

Česká Lípa 18.4.2015

TJ Lokomotiva – Judo v sobotu 18.4.2015 v České Lípě pořádala třetí ročník již tradičního turnaje. Přicestovali závodníci nejen z České Republiky, ale i z Polska a Německa. Celkově na závody přijelo 259 závodníků z 21 oddílů.

Náš oddíl reprezentovalo 27 judistů.

V kategorii U9 byly z našich nejúspěšnější Michal Dvořák a Tobiáš Vondra, kteří zvítězili.

Třetí místa získali: Kříž Matěj, Sekyra Matyáš, Přibyl Lukáš, Hegr Pavel, Novák Petr, Knespl Lukáš a Kříž Filip.

V kategorii U11 nenašel ve své váze přemožitele Jirka Moravík, který získal zlato.

Pouze jeden zápas a nejtěsnějším možným způsobem prohrál Tomáš Pulo, ostatní souboje vyhrál a získal druhé místo.

Veselý Daniel obsadil ve své váhové kategorii třetí místo.

V kategorii U13 byla nejúspěšnější Jana Marie Čumová, která získala druhé místo.

Tomáš Janouch dokázal vybojovat v pavouku perfektní třetí místo. Třetí byl také Pavel Přibyl.

V kategorii U15 z našich závodníků bodoval pouze Kubinec Matěj, který obsadil třetí místo.

Jako každý rok i letos proběhla nejen soutěž jednotlivců, ale i bodovací soutěž oddílů.

V turnaji oddílů získali třetí místo Judo Rumburk, druhé místo Litokan Litoměřice, první místo vybojoval SK Judo Teplice.

Věříme, že se všem turnaj moc líbil a těšíme se na shládání při dalším ročníku. Naši závodníci se ve velká konkurenci jistě neztratili. Těší nás velká účast na turnaji. Příjemná je odezva od trenérů, rodičů a závodníků, kteří se k nám rádi vracejí. Turnaj tohoto rozměru s mezinárodní účastí je jistě i dobrou prezentací města Česká Lípa.

Na závěr bych rád poděkoval všem rodičům a rodinným příslušníkům, kteří nám pomohli s přípravou, průběhem turnaje a na závěr i s úklidem po celém klání. Je krásné, že i v dnešní době se najdou dobré duše, které dokážou nejen brát, ale i dávat.