Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český pohár OSTRAVA

ČESKÝ POHÁR OSTRAVA

Michala Vydrová ( 63 kg )       :   3. místo        Prohrála jen s polskou závodnicí v boji o finále. Jinak podala bezchybný výkon a všechny ostatní tři duely zakončila ipponem do 10 ti vteřin.

Láďa Baláž  ( ml.ž. 46 kg )      :   7.místo        Jeho první závody za mladší žáky se podle umístění vyvedli, ale v prvním zápase se nevyvaroval strašných chyb a proto na lepší umístění mohl zapomenout. Ostatní boje už zvládl chvalitebně.

Kamil Novák ( ml.ž. 38 kg )     :   7.místo         Veliká nervozita mu vzala určitě lepší umístění, ale také to byl Kamilův první velký turnaj za mladší žáky, tak se s tím muselo počítat. V ostatních zápasech si vedl velmi dobře. 

Veronika Hospodková (ml.ž. 48 kg) :   4.místo Opět ta samá písníčka : první závody za mladší žačky a díky nervozitě strašně ztrácela. Když věděla že se proti ní chystá polská závodnice, která měla 3. kyu,,,, už byl zápas předem ztracen a taky že byl. dvě výhry a dvě prohraná utkání na lepší umístění nestačilo.

Vojta Boháček (ml. ž 34 kg )             :  bez umístění    Vojta dva zápasy vyhrál a dva prohrál. To je slušná bilance, ale když bylo ve váze 47 žáků, tak se s takovouhle bilancí nejde umístit lépe. Přesto podal velmi dobrý výkon.

Karolína Pirunčíková  (ml.ž.57 kg )  : bez umístění      Kája měla ve váze samý těžký kalibr. Děvčata byla vypranější, pohyblivější a měly velký hlad po úspěchu. To bohužel Káje chybělo.

Petr Valeš ( junior 73 kg )      : bez umístění    Snaha a nasazení bylo veliké, ale chyba jakou Petr předvedl je trestá ipponem.

Andrej Kašpur ( junior 81 kg ) : bez umístění  Začal velmi dobře, dobrá kumikata a pěkné nástupy. Jenže hrubka jakou Andrej předvedl se taktéž trestá jen ipponem

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář