Jdi na obsah Jdi na menu
 


MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENCŮ PLZEŇ

Na mistrovství ČR dorostenců a dorostenek jsme měli jen jedinou zástupkyni Míšu Vydrovou, která ve váze do 63 kg získala stříbrnou medaili!!!!! Celým turnajem procházela perfektně a bez nějakých těžších problémů a pomalu se začala chystat na finálový blok, kde se měla střetnout se závodnicí z ostravského baníku. Ve finále si ale vybrala slabší chvilku a špatným nástupem a záklonem se připravila o zlato.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Láďa Baláž - to je ubohý

Proč to nenecháte tak jak to je.Míša stále patří do klubu k nám a toho si moc vážíme.Pracuje s malýma klukama a jezdí na závody, kde dosahujeme nejlepších výsledků za poslední dobu.MÁME JÍ RÁDI A MOC JI FANDÍME K DALŠÍM ÚSPĚCHŮM.

Jana Vydrová - odpovědˇ

Vzhledem k tomu,že znám tvoji IP adresu,tak nebylo těžký zjistit odkud vítr vane.Je to jenom tvoje závist,nic jinýho jsi nedokázala.Pokud nechceš,abych tvé jméno tady zveřejnila a ty se ztrapnila úpně,vyvaruj se dalších komentářů na moji dceru!!!!!a celkově asi všeho,co se týče českolipského juda. Ps:Nebo chceš napadnout i Veroniku,která byla třetí na republice mladších žáků?Asi se ti nedaří tak,jak by jsi chtěla.

člen juda Česká Lípa - nechápu!!

co je protekčního na tom,že jsou na těchto stránkách napsány Míši výsledky?? dotyčné osobě co psala,že je Michala protekční s.....! asi uniká význam tohoto slova, podle mě to Míše vyhrávat zápasy nepomůže!! všichni dobře víme kdo jsi. do našeho oddílu se nepleť nemáš s ním nic společného narozdíl od Míši ta patří pořád k nám a bude dokud sama bude chtít.chodí s námi trénovat a s malými dětmi jezdí na závody za ČESKOU LÍPU když je potřeba. tvoje trapný komentáře tady nikoho nezajímají. je to jen závist,tak se neztrapňuj ještě víc!

Michal - směju se dost

Protekční?? Tak to už je příliš, je vidět jak jsi úplně mimo! No není divu, s tvoji inteligencí:-)))) Už nemá smysl se tebou zatěžovat.

člen juda - ............................

aha a nebo je to protekční s.....?!?!?!?!?!

Člen Juda - ...

A já zase nechápu proč sem píšete když se vám to nelíbí tak jsem nepište!! Naše stránky jsou pro lidi ,kterým se to tu líbí a Míša je pořád naše i přesto že trénuje někde jinde a taky: Jdi někam píšu to tomu kdo sem píše hnůsný komentáře........Zas a znovu: JDI NĚKAM TY.....!!!!! Nechápu!!!!! Závidíš blbečku!!

Michal trenér - ani se nemusíš podepisovat!!!!!

Tak za 1. Michala u nás stále trénuje!!!!!
2. Odešla teprve v září, ale pořád patří k nám, chce sama. To nejsou moje slova, ale její.
3. Klidně bych tam kluky napsal, nemám s tím problém. Vyrostli v České Lípě a zanechali tady nějaké kořeny, takže na to mají taktéž právo.
4. Neser se do našeho oddílu, je to jen naše věc ( myslím tím všech, né jen má!!!!)

pritel - ......

Nechápu proč tam furt píšete Michalu,když už neni za Lípu,to tam rovnou můžete psát i Čendu a Marcela,to byli taky Lípáci.